SPOTKANIE ORGANIZACJYNE  DOTYCZĄCE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Szanowni Rodzice!

Spotkanie organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w Szkole Baletowej odbędzie się 6 września 2018 r (czwartek) w siedzibie naszej Szkoły.

Na godzinę 16.00 zapraszamy rodziców uczennic z grup: 3-latki, Aurorki, Bajaderki, Sylfidki oraz wszystkich zainteresowanych dołączeniem do tych grup.

Na godzinę 17.00 zapraszamy rodziców uczennic klas: I wczesnoszkolnej, II wczesnoszkolnej oraz klas baletowych od I-VII.

Zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się od dnia 10 września 2018 r.

Dziękujemy za miniony rok szkolny 2017/2018, życzymy udanego wypoczynku i do zobaczenia po wakacjach.

NOWOŚĆ!!! ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY REALIZOWANE W RAMACH AKADEMII TAŃCA. RUSZAMY JUŻ WE WRZEŚNIU 2019!!!

Szanowni Państwo.

Ruszamy z nowymi propozycjami zajęć w naszej Szkole!

AKROBATYKA, TANIEC WSPÓŁCZESNY (grupy wiekowe: 7-9 lat, 10-12 lat oraz od 13 lat)

JAZZ  (grupy wiekowe: 10-12 lat i od 13 lat)

Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu i będą trwały 60 min.

Na zajęciach obowiązuje karnet, którego koszt wynosi 75 zł

i upoważnia do uczestnictwa 4 razy w zajęciach (do wykorzystania w ciągu 40 dni).

Mamy również propozycję dla dorosłych :)

Zapraszamy na zajęcia:

JOGA (60 min) – karnet 75 zł

STRETCHING (45 min) – karnet 75 zł

STRETCHING DLA SENIORÓW (45 min) – karnet 75 zł

ZUMBING (60 min) – karnet 75 zł

SALSA (45 min) – karnet 65 zł

PIERWSZY TANIEC – 100zł/para

Pierwsze zajęcia już po zebraniu się grupy. Zachęcamy do wstępnych zapisów!

NIEPUBLICZNA SZKOŁA BALETOWA ARABESQUE W KATOWICACH

OGŁASZA DODATKOWY NABÓR DO SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Zapraszamy młodych i utalentowanych uczniów do rozwijania swoich zdolności tanecznych.

Przesłuchanie rekrutacyjne dla klas I-IX odbędzie się 10.09.2018 r. o godzinie 17.00 w siedzibie Szkoły przy ul Ordona 7 w Katowicach. Do klas Szkoły Baletowej przyjmowane są dzieci w wieku od 10 lat rocznik 2008.

Zapisy uczniów dokonywane są poprzez przesłanie formularza rekrutacyjnego zamieszczonego poniżej, bądź wypełnienie w/w zgłoszenia w sekretariacie Szkoły przy ul. Ordona 7 w Katowicach. Sekretariat czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.00-20.00. Bliższe informacje udzielane są także pod numerem telefonu: 32 209 73 17 (16.00-20.00).

Bez rekrutacji przyjmujemy dzieci do następujacych grup wiekowych:

Pion przedszkolny

3 latki - zajęcia ogólnorozwojowe

4 latki - grupa "Aurorki"

5 latki - grupa "Bajaderki"

6 latki - grupa "Sylfidki"

Pion wczesnoszkolny

7 latki (rocznik 2011) - I klasa wczesnoszkolna

8 latki (rocznik 2010) - II klasa wczesnoszkolna

9 latki (rocznik 2009) - III klasa wczesnoszkolna

Istnieje również możliwość dołączenia przez dziecko do klas II-IX Szkoły Baletowej. Warunkiem, jest zdanie egzaminu wstępnego obejmującego materiał realizowany w klasach programowo niższych.

Wpisz tekst tutaj

Osoby przyjęte do I klasy Niepublicznej Szkoły Baletowej oraz I klasy Szkoły Sztuki Tańca zobowiązane są o dostarczenie poniższych dokumentów:

• Ksero świadectwa ukończenia III lub VI klasy szkoły podstawowej

• Zaświadczenie od lekarza z pozytywną opinią dot. udziału w zajęciach tanecznych