POPIS KOŃCOWOROCZNY

Zakończe roku szkolnego

Popis końcoworoczny uczennic 2018/2019- na zdj. dyrektor mgr Jolanta Nowak wraz z uczennicami

Popisem końcoworocznym zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2018/2019. Było naprawdę gorąco....Dziękujemy WSZYSTKIM za wsparcie  w tym tak ważnym dniu.  Uczennicom składamy GRATULACJE !!!

;-)

SUKCESY NASZYCH UCZENNIC

W dniach 15 i 16 grudnia 2018 r. w Elblągu, nasze uczennice z klasy III: Zuzanna Domżał i Maja Górnik, wzięły udział w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej, występując w kategorii debiuty - taniec klasyczny. Serdecznie gratulujemy!

Osoby przyjęte do I klasy Niepublicznej Szkoły Baletowej oraz I klasy Szkoły Sztuki Tańca zobowiązane są o dostarczenie poniższych dokumentów:

• Ksero świadectwa ukończenia III lub VI klasy szkoły podstawowej

• Zaświadczenie od lekarza z pozytywną opinią dot. udziału w zajęciach tanecznych