NIEPUBLICZNA SZKOŁA BALETOWA ARABESQUE W KATOWICACH

OGŁASZA DODATKOWY NABÓR DO SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Zapraszamy młodych i utalentowanych uczniów do rozwijania swoich zdolności tanecznych.

Zapisy uczniów dokonywane są poprzez przesłanie formularza rekrutacyjnego zamieszczonego poniżej, bądź wypełnienie w/w zgłoszenia w sekretariacie Szkoły przy ul. Ordona 7 w Katowicach. Sekretariat czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.00-18.00. Bliższe informacje udzielane są także pod numerem telefonu: 32 209 73 17 (16.00-18.00),  500-012-950 (8.00-14.00)

Bez rekrutacji przyjmujemy dzieci do następujacych grup wiekowych:

Pion przedszkolny

4 latki - grupa "Aurorki"

5 latki - grupa "Bajaderki"

6 latki - grupa "Sylfidki"

Pion wczesnoszkolny

7 latki  - I klasa wczesnoszkolna

8 latki  - II klasa wczesnoszkolna

9 latki  - III klasa wczesnoszkolna

Istnieje również możliwość dołączenia przez dziecko do klas I-IX Szkoły Baletowej. Warunkiem, jest zdanie egzaminu wstępnego obejmującego materiał realizowany w klasach programowo niższych.

POPIS KOŃCOWOROCZNY

Zakończe roku szkolnego

Popis końcoworoczny uczennic 2018/2019- na zdj. dyrektor mgr Jolanta Nowak wraz z uczennicami

Popisem końcoworocznym zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2018/2019. Było naprawdę gorąco....Dziękujemy WSZYSTKIM za wsparcie  w tym tak ważnym dniu.  Uczennicom składamy OGROMNE GRATULACJE !!!

;-)

SUKCESY NASZYCH UCZENNIC

W dniach 15 i 16 grudnia 2018 r. w Elblągu, nasze uczennice z klasy III: Zuzanna Domżał i Maja Górnik, wzięły udział w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej, występując w kategorii debiuty - taniec klasyczny. Serdecznie gratulujemy!

Osoby przyjęte do I klasy Niepublicznej Szkoły Baletowej oraz I klasy Szkoły Sztuki Tańca zobowiązane są o dostarczenie poniższych dokumentów:

• Ksero świadectwa ukończenia III lub VI klasy szkoły podstawowej

• Zaświadczenie od lekarza z pozytywną opinią dot. udziału w zajęciach tanecznych