klasyka dla dorosłych i młodzieży

LEKCJE KLASYKI dla dorosłych i młodzieży.

Lekcje prowadzi Ewa Kowalczewska Joosten-nauczyciel tańca klasycznego i współczesnego oraz techniki neoklasycznej.

Sobota, godz. 10:00. Pierwsze zajęcia po zebraniu się grupy. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel.  600 749 226

Na balet nigdy nie jest za późno☺️

Zapraszamy!

🍀 NOWY ROK SZKOLNY

Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca Arabesque informuje, że rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy od 14.09.2020 r. Zajęcia dydaktyczne będą odbywały się według poniższego planu:
„Aurorki” (4-latki) środa w godzinach 16.00-17.30-BRAK WOLNYCH MIEJSC
„Bajaderki” (5-latki) środa w godzinach 17.35-19.05-
BRAK WOLNYCH MIEJSC
„Sylfidki” (6-latki) wtorek w godzinach 17.00-19.05

I WS (7-latki) środa w godzinach 16.00-18.20
II WS (8-latki) środa w godzinach 16.00-18.20

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej  ( pion przedszkolny, wczesnoszkolny)

Rodzicu jeżeli chcesz zapisać do szkoły  dziecko powyżej 8 roku życia prosimy o kontakt mailowy:  sekretariat@arabesque.edu.pl skontaktujemy się z Tobą zwrotnie w sprawie warunków przyjęcia.

POPIS KOŃCOWOROCZNY

Zakończe roku szkolnego

Popis końcoworoczny uczennic 2018/2019- na zdj. dyrektor mgr Jolanta Nowak wraz z uczennicami

Popisem końcoworocznym zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2018/2019. Było naprawdę gorąco....Dziękujemy WSZYSTKIM za wsparcie  w tym tak ważnym dniu.  Uczennicom składamy GRATULACJE !!!

;-)

SUKCESY NASZYCH UCZENNIC

W dniach 15 i 16 grudnia 2018 r. w Elblągu, nasze uczennice z klasy III: Zuzanna Domżał i Maja Górnik, wzięły udział w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej, występując w kategorii debiuty - taniec klasyczny. Serdecznie gratulujemy!

Osoby przyjęte do I klasy Niepublicznej Szkoły Baletowej oraz I klasy Szkoły Sztuki Tańca zobowiązane są o dostarczenie poniższych dokumentów:

• Ksero świadectwa ukończenia III lub VI klasy szkoły podstawowej

• Zaświadczenie od lekarza z pozytywną opinią dot. udziału w zajęciach tanecznych