Spotkanie organizacyjne

4 września 2019 r.  o godz. 16:30  w siedzibie naszej szkoły (ul. Ordona 7) odbędzie się zebranie z rodzicami  dzieci należących do grup przedszkolnych ( Aurorki, Bajaderki, Sylfidki) oraz dla klas wczesnoszkolnych  I- III, a także dla rodziców, których dzieci chcą podjąć naukę po raz pierwszy.

Zebranie  dla rodziców uczennic klas I- VIII Szkoły Baletowej  odbędzie się 4.09. o godz 17.30

Zapraszamy!

Informujemy, iż w okresie wakacyjnym szkoła będzie nieczynna (do 02.09.2019 r.).  W tym czasie możecie się Państwo kontaktować z nami  tylko poprzez emaila: sekretariat@arabesque.edu.pl

Życzymy miłego wypoczynku!!!

POPIS KOŃCOWOROCZNY

Zakończe roku szkolnego

Popis końcoworoczny uczennic 2018/2019- na zdj. dyrektor mgr Jolanta Nowak wraz z uczennicami

Popisem końcoworocznym zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2018/2019. Było naprawdę gorąco....Dziękujemy WSZYSTKIM za wsparcie  w tym tak ważnym dniu.  Uczennicom składamy OGROMNE GRATULACJE !!!

;-)

SUKCESY NASZYCH UCZENNIC

W dniach 15 i 16 grudnia 2018 r. w Elblągu, nasze uczennice z klasy III: Zuzanna Domżał i Maja Górnik, wzięły udział w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej, występując w kategorii debiuty - taniec klasyczny. Serdecznie gratulujemy!

NIEPUBLICZNA SZKOŁA BALETOWA ARABESQUE W KATOWICACH

OGŁASZA DODATKOWY NABÓR DO SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Zapraszamy młodych i utalentowanych uczniów do rozwijania swoich zdolności tanecznych.

Zapisy uczniów dokonywane są poprzez przesłanie formularza rekrutacyjnego zamieszczonego poniżej, bądź wypełnienie w/w zgłoszenia w sekretariacie Szkoły przy ul. Ordona 7 w Katowicach. Sekretariat czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.00-20.00. Bliższe informacje udzielane są także pod numerem telefonu: 32 209 73 17 (16.00-20.00).

Bez rekrutacji przyjmujemy dzieci do następujacych grup wiekowych:

Pion przedszkolny

3 latki - zajęcia ogólnorozwojowe

4 latki - grupa "Aurorki"

5 latki - grupa "Bajaderki"

6 latki - grupa "Sylfidki"

Pion wczesnoszkolny

7 latki (rocznik 2011) - I klasa wczesnoszkolna

8 latki (rocznik 2010) - II klasa wczesnoszkolna

9 latki (rocznik 2009) - III klasa wczesnoszkolna

Istnieje również możliwość dołączenia przez dziecko do klas I-IX Szkoły Baletowej. Warunkiem, jest zdanie egzaminu wstępnego obejmującego materiał realizowany w klasach programowo niższych.

Osoby przyjęte do I klasy Niepublicznej Szkoły Baletowej oraz I klasy Szkoły Sztuki Tańca zobowiązane są o dostarczenie poniższych dokumentów:

• Ksero świadectwa ukończenia III lub VI klasy szkoły podstawowej

• Zaświadczenie od lekarza z pozytywną opinią dot. udziału w zajęciach tanecznych