🌞Dziękujemy wszystkim za wytrwałość i zaangażowanie w tym trudnym dla nas czasie. Nadszedł upragniony czas wakacji !!!!
Informujemy, iż z sekretariatem szkoły można się kontaktować jedynie drogą mailową od 26.06 do 17.08.2020.

☀️🏊‍♂️🏄‍♀️Życzymy miłego wypoczynku ☀️🏊‍♂️🤽‍♂️🏄‍♀️

Szanowni Państwo,

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną nasza Szkoła nie organizuje uroczystego zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Rodzice dzieci grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych mogą odebrać świadectwa🗞 swoich pociech w sekretariacie szkoły w dniu 👉26.06.2020 (piątek) w godzinach 16.00-18.00.
👉Uczennice pionu szkolnego będą mogły odebrać swoje świadectwa z rąk nauczycieli tańca klasycznego podczas zaplanowanych w wakacje konsultacji indywidualnych.
Jeżeli nie będziecie mieli Państwo lub Wasze dzieci możliwości odbioru świadectwa w wyznaczonych terminach, dokument będzie czekał na odbiór w sekretariacie szkoły we wrześniu.☺️

POPIS KOŃCOWOROCZNY

Zakończe roku szkolnego

Popis końcoworoczny uczennic 2018/2019- na zdj. dyrektor mgr Jolanta Nowak wraz z uczennicami

Popisem końcoworocznym zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2018/2019. Było naprawdę gorąco....Dziękujemy WSZYSTKIM za wsparcie  w tym tak ważnym dniu.  Uczennicom składamy GRATULACJE !!!

;-)

SUKCESY NASZYCH UCZENNIC

W dniach 15 i 16 grudnia 2018 r. w Elblągu, nasze uczennice z klasy III: Zuzanna Domżał i Maja Górnik, wzięły udział w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej, występując w kategorii debiuty - taniec klasyczny. Serdecznie gratulujemy!

Osoby przyjęte do I klasy Niepublicznej Szkoły Baletowej oraz I klasy Szkoły Sztuki Tańca zobowiązane są o dostarczenie poniższych dokumentów:

• Ksero świadectwa ukończenia III lub VI klasy szkoły podstawowej

• Zaświadczenie od lekarza z pozytywną opinią dot. udziału w zajęciach tanecznych