Szanowni Rodzice i Uczniowie

Sytuacja związana z zagrożeniem zarażenia Koronawirusem rozwija się dynamicznie i trudno przewidzieć kiedy nastąpi jej zakończenie.

W związku z tym, zarządzam w naszej szkole kształcenie na odległość. O szczegółach poinformują Was nauczyciele. Nawiążą z Wami kontakt i poprowadzą  krótkie zajęcia, które, oglądać będziecie na ekranie komputera czy smartfona. Dzięki tym internetowym spotkaniom, uczennice będą mogły choć w małym stopniu zachować formę i realizować program nauczania.

To jest trudna dla nas wszystkich sytuacja ale musimy ją wspólnie przejść.

Nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie w tym  okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół.

Niech ta trudna sytuacja Was nie załamuje, bądźcie silni, pozytywnie nastawieni, życzliwi dla siebie nawzajem, przestrzegając wszystkich zaleceń sanitarnych.

Jednocześnie składam serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników służb medycznych i mundurowych za  ochronę i  ratowanie naszego zdrowia. Róbmy wszystko aby nie przysparzać IM więcej pracy.

Z pozytywnym nastawieniem i z nadzieją na szybkie spotkanie na zajęciach w szkole

Serdecznie pozdrawiam

Jolanta Nowak

Dyrektor NSB Arabesque

Szanowni Państwo,

w związku z zarządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej zajęcia w Szkole Baletowej Arabesque zostają odwołane od dnia dzisiejszego tj.11.03.20 do 25.03.20 włącznie. W dniu jutrzejszym przekażemy Państwu szczegółowe informacje drogą mailową.

egzaminy wstępne do szkoły baletowej

POPIS KOŃCOWOROCZNY

Zakończe roku szkolnego

Popis końcoworoczny uczennic 2018/2019- na zdj. dyrektor mgr Jolanta Nowak wraz z uczennicami

Popisem końcoworocznym zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2018/2019. Było naprawdę gorąco....Dziękujemy WSZYSTKIM za wsparcie  w tym tak ważnym dniu.  Uczennicom składamy GRATULACJE !!!

;-)

SUKCESY NASZYCH UCZENNIC

W dniach 15 i 16 grudnia 2018 r. w Elblągu, nasze uczennice z klasy III: Zuzanna Domżał i Maja Górnik, wzięły udział w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Baletowej, występując w kategorii debiuty - taniec klasyczny. Serdecznie gratulujemy!

Osoby przyjęte do I klasy Niepublicznej Szkoły Baletowej oraz I klasy Szkoły Sztuki Tańca zobowiązane są o dostarczenie poniższych dokumentów:

• Ksero świadectwa ukończenia III lub VI klasy szkoły podstawowej

• Zaświadczenie od lekarza z pozytywną opinią dot. udziału w zajęciach tanecznych