Salsa w Arabesque !!!

Już niebawem ruszamy z nową propozycją zajęć tanecznych dla wszystkich osób kochających taniec... Ponizej link do fragmentu zajęć prowadzonych przez współpracujacą z nami Panią instruktor

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w III Zimowych warsztatach taneczno-musicalowych "Snow Dance Art"

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Zapraszamy do podjęcia nauki w Niepublicznej Szkole Baletowej Szkole Sztuki Tańca Arabesque w Katowicach. W roku szkolnym 2017/2018 można zapisać dziecko do następujacych grup wiekowych:

Pion przedszkolny

3 latki - zajęcia ogólnorozwojowe

4 latki - grupa "Bajaderki"

5 latki - grupa "Aurorki"

6 latki - grupa "Sylfidki"

Pion wczesnoszkolny

7 latki - I klasa wczesnoszkolna

8 latki - II klasa wczesnoszkolna

9 latki - III klasa wczesnoszkolna.

Do grup przedszkolnych oraz edukacji wczesnoszkolnej nie obowiązują egzaminy wstępne.

Po indywidualnym zdaniu egzaminu wstępnego istnieje możliwość dołączenia do klas  I-VI pionu szkolnego, którego absolwenci uzyskują tytuł zawodowy TANCERZ

Osoby przyjęte do I klasy Niepublicznej Szkoły Baletowej oraz I klasy Szkoły Sztuki Tańca zobowiązane są o dostarczenie poniższych dokumentów:

• Ksero świadectwa ukończenia III lub VI klasy szkoły podstawowej

• Zaświadczenie od lekarza z pozytywną opinią dot. udziału w zajęciach tanecznych